+90 216 313 41 46

İletişim

Levent Makina satmış olduğu ürünlerde 7 gün-24 saat teknik servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin uzman mühendis ve teknisyenlerimize ulaşabileceği cep telefonu numaraları ve e-posta adresleri aşağıdadır.

Kodlama sektörü içinde Türkiye genelinde Adana - İzmir - Istanbul - Ankara olmak üzere dört bölgede hizmet veren lider firma özelliğine sahip Levent Makina bu şubelerinden satış ve teknik destek hizmeti ile satmış olduğu makina adedi bazında müşterilerine yönelik teknik yatırımlarına devam etmektedir.

İhraç ettiği makinelerin kurulumu ve eğitimi konusunda Türkiye Cumhuriyetleri ve Kuzey Kıbrıs'a, yurtdışı servis sirküleri doğrultusunda hizmet vermektedir..

Sarf Malzeme Siparişleriniz için: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

PAZARLAMA İLETİŞİM; Satış ve Pazarlama ile ilgili sorularınız için 0216 313 41 46 numaralı telefonu arayarak veya

Merkez İstanbul -İzmir - Adana - Ankara Satış ve Pazarlama Müdürü : Hakan OFLAZ +90 543 639 46 12 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta yollayarak bize ulaşabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS İLETİŞİM; Servis ile ilgili sorularınız için 0216 313 41 46 numaralı telefonu arayarak veya

Merkez İstanbul-İzmir-Adana-Ankara Teknik Servis Müdürü : Erkan DOĞAN +90 544 260 23 46 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta yollayarak bize ulaşabilirsiniz.